საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში „ქართული რძის პროდუქტების“ კომპანია გაწევრიანდა
„ქართული რძის პროდუქტები“ 2004 წელს დაარსდა და წარმატების 20 წლიან ისტორიას ითვლის. კომპანია ორიენტირებულია ხარისხზე, პროდუქციას აწარმოებს ადგილობრივი და ევროპიდან იმპორტირებული ნატურალური ნედლეულით, ხოლო ნედლი რძით, ძირითადად, ქვემო ქართლისა და კახეთის რეგიონებიდან მარაგდება.
როგორც კომპანიაში აცხადებენ: „ნედლეულის ხარისხი და ბუნებრივად მინიჭებული საგემოვნო თვისებები განაპირობებს კომპანიის მიერ წარმოებული პროდუქციის განსაკუთრებულობას“. კომპანიის მიერ წარმოებული რძის ნატურალური  პროდუქტები აკმაყოფილებს ადგილობრივ და საერთაშორისო მოთხოვნებს.
კომპანია თავად უზრუნველყოფს პერსონალის გადამზადებას, როგორც შიდა და გარე სწავლებით და შესაბამისი ინსტრუქციებით, ასევე მიზნობრივი ტრენინგებით.
კომპანიაში მუდმივად ხდება დანადგარების განახლება, რაც მნიშვნელოვანია მაღალი ხარისხის შენარჩუნებისთვის. საწარმო აღჭურვილია თანამედროვე ევროპული დანადგარებით.
გასული წლის ოქტომბერში „ქართული რძის პროდუქტებმა" ახალი საწარმო გახსნა, სადაც მიწვეულნი იყვნენ ადგილობრივი და უცხოელი პარტნიორები. კომპანიამ განახორციელა 1 მილიონ დოლარზე მეტის ინვესტიცია. გაიზარდა საწარმოს მოცულობა  და ქარხანას დაემატა სასაწყობე ფართები, რის საფუძველზეც საწარმო პრაქტიკულად სრულად განახლდა.
მომხმარებლებს მაწვნის, რძის, ხაჭოს, არაჟნისა და სვანურის შეძენა შეუძლიათ ქსელურ მარკეტებში: Carrefour, Fresco, Spar, 2 ნაბიჯი, ნიკორა, უნივერსამი, ზღაპარი, მაგნიტი, დეილი, გვირილა და სხვა.
„ქართული რძის პროდუქტები" ეტაპობრივად გეგმავს ახალი სახის პროდუქტების დამატებას და მომხმარებლისთვის შეთავაზებას.
„მივესალმებით „ქართული რძის პროდუქტების“ კომპანიას საქართველოს ბიზნეს ასოციაციაში, „რძისამე“ მუდმივად ზრუნავს მომხმარებელზე და ცდილობს შესთავაზოს მრავალფეროვანი პროდუქტები. განსაკუთრებული აქცენტი კი კეთდება ხარისხიანი და მაღალი კვებითი ღირებულების მქონე პროდუქციის შექმნაზე, რაც მნიშვნელოვანია ჩვენი მოსახლეობისთვის. მოხარულნი ვართ და ვიმედოვნებთ, რომ ჩვენი თანამშრომლობა ორმხრივად სარგებლიანი და პროდუქტიული იქნება“ განაცხადა საქართველოს ბიზნეს ასოციაციის პრეზიდენტმა სოსო ფხაკაძემ.

The company "Georgian Dairy Products" joined the Business Association of Georgia
"Georgian Dairy Products" was founded in 2004 and has since enjoyed a successful 20-year history. The company focuses on quality, producing dairy products locally and importing natural ingredients mainly from Europe, with milk sourced primarily from regions in western and eastern Georgia.
As stated by the company, "The quality of natural ingredients and environmentally friendly practices are at the core of the company's commitment to the uniqueness of the produced goods." The company's natural dairy products meet both local and international demands.
The company ensures the development of its personnel through internal and external training and targeted coaching sessions.
Continuous improvement in production standards is a priority for the company to ensure high-quality offerings. The facility is equipped with modern European technology.
In October of last year, "Georgian Dairy Products" opened a new facility with local and international partners, investing more than one million dollars. The production capacity increased, and additional warehouse space was added, leading to a complete upgrade of production practices.
"Georgian Dairy Products" continuously strives to provide consumers with a variety of high-quality products. The emphasis is on creating high-quality and nutritious products that are essential for our community. We are dedicated and hopeful that our collaboration will be mutually beneficial and productive," announced the President of the Business Association of Georgia, Soso Pkhakadze.